НОВОСТИ УКРАИНСКОЙ ПСИХИАТРИИ
Более 1000 полнотекстовых научных публикаций
Клиническая психиатрияНаркологияПсихофармакотерапияПсихотерапияСексологияСудебная психиатрияДетская психиатрияМедицинская психология

Журнал «Медицинские исследования»
Том 1, выпуск 1, 2001

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ЛІГУ ПСИХОТЕРАПІЇ, ПСИХОСОМАТИКИ ТА МЕДИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

В Україні створено «Національну лігу психотерапії, психосоматики та медичної психології» (НЛПУ).

До складу Ліги входять лікарі, психологи, соціологи, соціальні працівники, соціальні педагоги, дефектологи, реабілітологи та інші спеціалісти, які працюють в установах охорони здоров’ я, освіти, соціального захисту, навчальних закладах МОЗ України та Міністерства освіти, науково-дослідних установах, соціальних службах, органах адміністрації та правоохоронних органів.

Членство в Лізі може бути індивідуальним та колективним. Індивідуальні члени приймаються на підставі особистої заяви, а колективні — на підставі рішення своїх зборів.

Головною метою діяльності Ліги є захист професійних та особистих інтересів фахівців в галузі психотерапії, психосоматики та медичної психології, соціальної роботи та реабілітації, представництво їхніх інтересів у органах влади та міжнародних інституціях.

Крім того, метою діяльності Ліги є поліпшення якості психічного і соматичного здоров’ я населення України шляхом здійснення висококваліфікованої лікувальної, психодіагностичної, психокорекційної, реабілітаційної та соціально-виховної діяльності.

Ліга також вирішує такі завдання:

Адреса:
Україна, 61176, м. Харків, вул. Корчагінців, 58,
Харківська медична академія післядипломної освіти,
кафедра психотерапії.
тел. (057) 343–41–44, 330–99–23
професор Б. В. Михайлов (президент)
канд. мед. наук В. В. Чугунов (генеральний секретар).© «Новости украинской психиатрии», 2005
Редакция сайта: editor@psychiatry.ua
ISSN 1990–5211